Niezbędne informacje jak skutecznie budować biznes mlm za pomocą nowoczesnych narzędzi, znajdziesz w naszym zespole: WellBiznes


Jesteś zachwycony, chcesz jak najszybciej podpisać umowę i spełnić swoje marzenie o łatwej i szybkiej kasie. Poczekaj chwilę, zanim podejmiesz współprace odpowiedz sobie na trzy pytania… (wrócę do nich za chwilę)

Jeżeli po raz pierwszy spotykasz się z branżą mlm i od razu chcesz podjąć współpracę, to pewnie dlatego, że ktoś nakręcił Cię gadką o ogromnej kasie, jaką możesz zarobić. I teraz pewnie szukasz w necie kilku dodatkowych informacji, czy to rzeczywiście prawda czy tylko fikcja?

A więc, zanim rozpoczniesz swoją działalność w tej branży, która niestety jest naszpikowana pustymi obietnicami, kłamstwami i amatorszczyzną, odpowiedz sobie na następujące pytanie:

Stać mnie na to?

MLM jest branżą, w której masz do czynienia z dystrybucją i sprzedażą. Podobnie jak w każdej innej branży. Obojętnie czy Twój sponsor temu zaprzecza, czy nie – w mlm musisz sprzedawać. Ta branża na pewno nie należy do najprostszych i nie masz co liczyć na to, że np. zostaniesz milionerem już w dwa miesiące.

Problem polega na tym, że na wielkich i głośnych konferencjach firmowych obiecywane są łatwe i szybkie pieniądze. Następnie zachęcone wizją bogactwa osoby podejmują współpracę, nawet nie posiadając finansowego zabezpieczenia, aby przetrwać początkową fazę budowy biznesu (miałem taki problem ).

Co niestety skutkuje następującą sytuacją: starasz się za wszelką cenę zasponsorować każdego, kto tylko przetnie Ci drogę.

Do czego zmierzam: nie możesz w profesjonalny sposób budować swojego biznesu mlm bez jakiejkolwiek wiedzy, marketingu i przede wszystkim bez przynajmniej znikomego przychodu. Jeśli wydajesz swoją ostatnią złotówkę na wykupienie pakietu startowego, to powiedz nie. Zastanów się, czy jesteś wstanie sfinansować dodatkowe koszty związane z biznesem (produkty na własny użytek, szkolenia itd.) bez jakiegokolwiek dochodu?

Odpowiedz sobie teraz na kolejne pytanie: Jak bardzo jesteś zdeterminowany, aby odnieść sukces w mlm? (Żaden biznes nie jest prosty – a szczególnie mlm)

Istnieje pewien zasób wiedzy i szereg umiejętności, których musisz się nauczyć. Ta wiedza stanowi tą różnicę pomiędzy przeciętnym dystrybutorem, a top liderami. Ale wspaniałe jest to, że i Ty możesz ją zdobyć.

Następne pytanie jest bardzo ważne:

Jak i z kim chcesz budować biznes mlm?

Może chcesz działać opierając się o „sprawdzony system” Twojej firmy mlm? Polegający na tym, że wystarczy pozyskać tylko dwie lub trzy osoby z kręgu znajomych, które później pozyskają kolejne dwie, trzy osoby i już pójdzie jak z górki.

Ale jeśli to jest takie proste, to dlaczego tylko tak mało osób odnosi sukces?

 

Problem nr. 1:

Jeśli nie posiadasz wiedzy, która pomoże Ci pozyskać nowych współpracowników i klientów, to musisz ją najpierw zdobyć. Zwróć uwagę na nowoczesne metody marketingowe i przestań zawracać sobie głowę przestarzałymi i mało efektownymi metodami sponsorowania, przez które większość osób w mlm ponosi porażkę.

I przestań wierzyć w bajki, że w MLM nie musisz sprzedawać.

Problem nr. 2:

Nie jesteś wstanie powiększyć swoich dochodów, ponieważ Twój partner biznesowy nie sponsoruje nowych osób, nie sprzedaje i nie kupuje produktów na użytek własny. Twoi współpracownicy zmagają się z tymi samymi problemami co Ty – pozyskać trzech nowych, którzy mają za zadanie pozyskać kolejnych. Oni również nie zarabiają i znikają po kilku miesiącach z powierzchni ziemi.

Problem nr. 3:

Z powodu dwóch pierwszych problemów nie jesteś wstanie wypracować sobie pasywnego dochodu. I w taki sposób cofasz się do początku, czyli do problemu nr. 1 i 2.

Niestety Twoja lista kontaktów niespodziewanie się skończyła. Nie znajdują się już na niej żadne nazwiska członków rodziny oraz znajomych, którym możesz zaproponować swój biznes mlm – i prysło marzenie o wielkim bogactwie!

Zapytaj w takim przypadku swojego sponsora lub upline, jak pomogą rozwiązać Ci ten problem. Jeśli otrzymasz tylko śmieszne porady, typu: musisz rozmawiać z większą ilością osób itd., to nadszedł najwyższy czas aby wziąć sprawy w swoje ręce – samemu znaleźć rozwiązanie lub przyłączyć się do doświadczonego zespołu liderów.

Ten artykuł nie ma zrazić Cię do branży MLM, ale bardziej wskazać Ci właściwą drogę.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”