Nowe metody budowy Biznesu MLM przez Internet

Na pewno już gdzieś to słyszałeś:

Aby znaleźć się na szczycie planu marketingowego danej firmy MLM, wystarczy pozyskać tylko 5 osób. Te 5 osób pozyska następnych 5 współpracowników z czego w krótkim czasie powstanie zespół składający się z 3125 osób na 5 poziomach.

 

Osobiście mam już dosyć tej głupiej regułki.

Niestety nikt Ci nie powie, że w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Bo kto tak naprawdę w czasie pierwszych 2-3 lat doszedł na sam szczyt planu marketingowego? Większość poddaje się po kilku miesiącach lub kilku bezowocnych latach. Tylko niewielu dystrybutorów posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby wybudować ogromny i przynoszący duże korzyści finansowe biznes MLM.  Często zadawałem sobie pytanie od czego to tak naprawdę zależy?

W Marketingu Sieciowym można zauważyć jeden fenomen:

Zobacz jak wygląda Marketing Sieciowy w 21 wieku Wielu dystrybutorów znajdujących się obecnie na szczycie planu marketingowego swojej firmy MLM, pracowało na swój sukces nawet od 10 do 20 lat. Od tego czasu mogą się cieszyć, oczywiście zasłużenie, dochodem pasywnym. Jest jednak jeden haczyk: Większość z nich chce Ci pomóc, udzielając Ci swoich rad i wskazówek. Faktem jednak jest, że marketing sieciowy zmienił się w samych ostatnich 5 latach tak diametralnie, że ta cała wiedza, która była skuteczna 20-30 lat temu, dzisiaj już po prostu nie wystarczy.

Również ludzie bardzo się zmienili w przeciągu ostatnich 15-20 lat. W tamtych czasach mogłeś jeszcze swoją super ofertą „zwalić kogoś z nóg” – dzisiaj w czasach Internetu, TV, nadmiaru informacji, jest to prawie niemożliwe.

Z głębi serca mogę Ci jedynie polecić – Jeśli nie urodziłeś się wybitnym Network Marketerem, zresztą jak większość, to powinieneś nieustannie zdobywać nową wiedzę, czyli czytać dużo książek, zapisywać się na szkolenia lub studiować odnoszących sukcesy biznesmenów, aby przyswoić sobie od nich brakujących Ci jeszcze umiejętności.

Nie czekaj na cud – ucz się i działaj!


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”