Czy wiesz kim jest ta pani na zdjęciu 🙂 ?

To Snooki… głośnia i często pijana gwiazda serialu z USA (nie pamiętam dokładnie tytułu, ale chyba Jersey), która dokładnie wie, co wydarzy się w 2012 roku:

… Perspektywy na 2012 rok są naprawdę straszne… Mam wrażenie, że zaraz nastąpi jakieś globalne zaćmienie i cały świat oszaleje. Miejmy nadzieję, że Obama zdąży się jeszcze tym wszystkim zająć…

Nieźle… Snooki faktycznie przewiduje koniec świata w 2012 roku. Jednak aż tak bardzo się nie myli – perspektywy na 2012 wcale nie wyglądają za różowo:

  • Coraz większe bezrobocie, długi, kryzys w strefie euro, wzrost cen paliw i coraz mniej pieniędzy…

A teraz mam do Ciebie pytanie za 100 punktów:

 

Co wydarzy się w 2012 roku w eBiznesie?

Tak naprawdę szanse na zarobienie dobrych pieniędzy w Internecie nigdy nie były lepsze dla początkujących eBiznesmenów… wykorzystując odpowiednie strategie marketingowe będziesz mógł zbudować dobrze prosperujący ebzines bez większych problemów.

Zatem na czym skupić się w 2012 roku? Jakie strategie marketingowe zagwarantują Ci największą liczbę odwiedzin?

 

2012 będzie rokiem Marketingu Informacji… koncentracja na byciu znalezionym, jest kluczem do sukcesu!

Dzięki temu zostaniesz odnaleziony w sieci… poprzez informacje, których szuka Twoja publiczność.

Marketing Informacji wymaga oczywiście czasu, ale za to jest bardzo tani – właśnie dlatego rok 2012 będzie rokiem osób, które władają informacją.

Nie ma to nic wspólnego z szybką i łatwą kasą, bo czegoś takiego po prostu nie ma (budowa biznesu wymaga czasu i zaangażowania). Ale za to tworzenie wartościowych i atrakcyjnych informacji na jakiś określony temat, to tak naprawdę najlepsza strategia marketingowa, która zapewni Ci sukces.


A co wydarzy się w Twoim Biznesie?

Oczywiście niewiele, jeśli nie będziesz działać i nie wykorzystasz dogodnej okazji.

A jak skutecznie działać dowiesz się w…

Akademii Nowoczesnego Marketingu >>>