W tej sprawie pozostawimy tradycyjny sposób myślenia firm mlm za nami.

Zapewne już wiesz, że zdobycie odpowiednich umiejętność oraz poznanie różnych trików i technik sprzedaży, jest również niezbędne w biznesie mlm.

Ale co właściwie sprzedają dystrybutorzy tych firm? Czy tylko rekrutują, to znaczy sprzedają możliwości biznesowe? Jeśli tak, to nie są niczym innym jak tylko zwykłym agentem ubezpieczeniowym.

A przecież jeśli będziesz tylko jak taki natrętny agent… to nikt nie będzie chciał z Tobą nawet rozmawiać.

A dlaczego?

Ponieważ w dzisiejszych czasach już nic nie zdziałasz tą staroświecką gadką: „Odkryłem-właśnie-wspaniały-biznes-Może-chcesz-się-do-mnie-przyłączyć?”

Dla ludzi czas stał się zbyt cenny, aby słuchać jakiś dziwnych regułek. Jaką dodatkową wartość ma wnieść coś takiego do ich życia? Aby zwrócić uwagę innych, musisz w XXI wieku zaoferować już coś więcej niż tylko puste obietnice i przechwałki.

Co ma to znaczyć: „Może-chcesz-się-do-mnie-przyłączyć?” w czasach, kiedy nowe i wspaniałe możliwości biznesowe rosną jak grzyby po deszczu? Może brzmi to trochę drastycznie, ale tradycyjne firmy mlm nie maja już nic do zaoferowania, co może zwalić Twoich potencjalnych współpracowników z nóg.

Jeśli ja mówię o sprzedaży, to mam zupełnie coś innego na myśli, niż to, czego tradycyjne  firmy mlm uczą swoich dystrybutorów.

Co więc powoduje, że sprzedasz staje się taka trudna? Dlaczego tak ciężko coś sprzedać?

Odpowiedź jest bardzo prosta:

„Sprzedasz staje się trudna dopiero w momencie, gdy naciskasz i na siłę przekonujesz swoich potencjalnych klientów, że to co oferujesz jest im potrzebne – chociaż tak naprawdę to kompletna bzdura!”

Czy mam rację?

A więc… jeśli tak faktycznie jest… to co by się stało, gdyby odwrócić ten cały proces? Gdyby Twój potencjalny klient  faktycznie chciał mieć to, co Ty oferujesz?

Nagle byłby to zupełnie inny rodzaj sprzedaży, prawda?

Mam dla ciebie dobrą wiadomość: Nie musisz uczyć się już żadnych podchwytliwych i „nie czystych” metod. Ponieważ gdy zaprowadzisz swojego rozmówcę w miejcie, gdzie może spełnić swoje Marzenia, to sprzedaż i rekrutacja nie będą stanowić już żadnego problemu. I to jest właśnie ten mały sekret super dystrybutorów:

  • Oni po prostu nie sprzedają możliwości biznesowych!

 

Dlaczego?

Ponieważ liderzy wiedzą, że ludzie tego nie szukają.

W ich biznesie – który w miesiącu przynosi im więcej dochodów, niż u większości dystrybutorów w całym roku – oferowanie możliwości biznesowych spadło na ostatnie miejsce i nie jest już spostrzegane, jak jedyna w swoim rodzaju szansa na polepszenie swojego życia.

Liderzy oferują coś zupełnie innego, aby rozwijać swój biznes mlm – coś o czym nigdy się nie dowiesz i nie usłyszysz od większości dystrybutorów z branży.

Jedyna rzecz, jaką usłyszysz o metodach tych ludzi sukcesu, to tylko:

„Oni posiadają jakiś własny system i nie stosują tradycyjnych metod rekrutacji…”

Jak w takim razie sprzedają te osoby? I jak może ktoś, kto sprzedaje zupełnie coś innego od możliwości biznesowych, budować tak ogromne organizacje (i do tego wygląda to tak łatwo)?

Przepis, który Ci teraz zdradzę, jest w gruncie rzeczy łatwy – i możesz go wykorzystać w każdym biznesie mlm. Oto kilka wskazówek:

  • Liderzy budują własne biznesy, a nie innych firm.
  • Interesują ich tylko osoby, które szukają tego, co oni oferują…
  • Dzięki temu dokładnie wiedzą, co te osoby sobie życzą i są gotowi zaoferować im więcej od reszty… coś co żadna firma mlm ani inni dystrybutorzy nie mogą im dać: siebie samego i swoje Know How.

Ci liderzy nie zdobyli swojej wiedzy o budowie biznesu i sprzedaży w swojej firmie mlm. Oni czerpią z własnych źródeł, ponieważ o nowoczesnym online marketingu tradycyjne firmy mlm nie mają zielonego pojęcia.

Ja korzystam w mojej pracy z systemu Wellbiznes i dzięki temu inwestuje na początku w wartościowe kontakty, a więc w potencjalnych klientów i współpracowników – zanim zaoferuje jakiś produkt czy biznes. Może wydawać Ci się to trochę dziwne, ale to jest dokładnie ta formuła, za pomocą której tworzone są duże i dochodowe biznesy.

A gdy opanujesz już ten system, to będziesz mógł zaoferować również i swoim współpracownikom zaawansowane marketingowe narzędzie, które wesprze ich w budowie biznesu.

W taki sposób znajdziesz prawdziwych współpracowników, a nie kolejnych przedstawicieli, którzy biegają od domu do domu z okrzykiem: Super Biznes! Twoi partnerzy przekształcą się w prawdziwych liderów, którzy zaczną pozyskiwać nowych współpracowników już bez Twojej pomocy.

A jaki jest morał tej opowieści?

Nie bój się płynąć pod prąd i odróżniać od reszty. Ponieważ to może być najlepsza decyzja marketingowa, jaką kiedykolwiek podjąłeś w swoim życiu i biznesie.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”