Z cyklu MLM News…

Newsy z branży MLM/Marketing Sieciowy

 

Dawno tu nie pisałem, ale dzisiaj mam coś ciekawego…

Newsy z branży MLM/Marketing Sieciowy: Vorwerk, Arbonne, Jeunesse, NSP, Morinda, Amway

Co nowego słychać w branżowym Świecie? Firmy ustanawiają swoje nowe rekordy sprzedaży –Vorwerk w skali roku, a Jeunesse w skali miesiąca, Morinda i Nature’s Sunshine trafiają na listę najzdrowszych firm Ameryki, Amway kontynuuje działalność charytatywną w Polsce i na Świecie.

W USA pojawił się też pozew pod sztandarem „Czy za dużo dobrego może zaszkodzić”, zapowiadający ciekawy proces. Przeczytaj branżowe newsy!

 

Vorwerk miał naprawdę dobry rok

Koboldy i Thermomix’y świetnie się sprzedają! 131 rok w swojej historii Grupa Vorwerk zamknęła z wynikiem sprzedażowym 2,8 mld euro  – to wzrost o 5,8%!

Bieżący rok również zapowiada się obiecująco – ​​na koniec pierwszych trzech miesięcy 2015 roku sprzedaż wzrosła o 19% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim. Grupa Vorwerk realizuje długoterminową strategię zrównoważonego i rentownego wzrostu.

I pomyśleć, że zaczęło się od niewielkiej firmy rodzinnej z siedzibą w Wuppertalu…

 

Czytaj Dalej Na Alter Business:

Newsy z branży MLM…

 

 

 

jak zbudować dochodowy biznes w marketingu sieciowym

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak przenieść własny Marketing Sieciowy do Internetu i zbudować dochodowy biznes w domu oraz otrzymać specjalny system, dzięki któremu zaczniesz zarabiać przez Internet.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

Marketing Sieciowy w Internecie