Skutki sytuacji politycznej na Ukrainie, nagrody i wyróżnienia dla firm marketingu wielopoziomowego oraz podsumowanie roku 2013 światowych gigantów branży – o tym wszystkim poczytacie w najświeższej porcji newsów ze świata Marketingu Sieciowego.

Kryzys na Ukrainie ciosem dla interesów Oriflame

Rosnące napięcia i polityczne niepokoje na Ukrainie spowodowały osłabienie waluty, co natychmiast odbiło się na biznesie prowadzonym w tym kraju. Przykładem jest szwedzka firma Oriflame, która przez spadającą wartość hrywny zanotowała spadek wartości akcji aż o 24 procent w roku 2014.

Podczas piątkowego (14.03) intraday trading (handlu akcjami trwającymi całą dobę dzięki różnicom czasowym w pracy giełd) wartość akcji Oriflame spadła do 145,3 koron szwedzkich, co jest najniższą ceną od kwietnia 2005 roku. Jednak dla firmy, która połowę swoich zysków generuje w krajach nadbałtyckich oraz Wspólnoty Niepodległych Państw (byłe republiki radzieckie), niepokoje polityczne nie są niczym nowym…

Cały Artykuł Przeczytasz Poniżej:

http://rankingmlm.com/wiadomosci-ze-swiata-mlm/

 

 

Paweł Grzech opowiada na czym polega marketing sieciowy

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

Marketing Sieciowy w Internecie