Kliknij tutaj w ten link i przetestuj za darmo potężny system mlm >>


W tym miejscu chciałbym pokazać Ci taktykę, o której mógłbyś prawdopodobnie nigdy nie usłyszeć.


„Nikt kto kupił wiertło nie chciał mieć wiertła. On chciał mieć dziurę. Dlatego też, jeżeli chcesz sprzedać wiertła, powinieneś reklamować informacje na temat robienia dziur, NIE na temat wierteł” Perry Marshall


A więc jeśli chcesz sprzedać wiertło, które jest Twoim biznesem lub produktem, to co powinieneś wtedy zrobić? Wydać tysiące złotych na reklamę, biegać po ulicy krzycząc, że masz najtańsze i najlepsze produkty oraz, że Twój plan marketingowy gwarantuje największe zyski?

Oczywiście, że nie! Ponieważ ludzie mają gdzieś produkty i firmę, z którą współpracujesz. Chyba nie czekałeś całe życie, aby zostać współpracownikiem firmy XYZ? Na pewno nie. Chcesz zarabiać pieniądze. Chcesz zdobyć niezależność finansową. A Twój MLM  jest tylko narzędziem, pojazdem, który ma zawieść Cię do celu i niczym więcej. 

Jeśli chcesz sukcesywnie pozyskiwać nowych współpracowników, a inni Networkerzy są Twoją grupą docelową, to nie osiągniesz dosłownie niczego, jeśli będziesz chciał zwerbować ich tyko i wyłącznie do swojej firmy.

Zamiast tego zaoferuj im pomoc. Daj im sprawdzony system, dzięki któremu ich Biznes MLM wskoczy na wyższy poziom, niezależnie od tego jakie masz doświadczenie.

Ten punkt jest bardzo ważny i to z kilku powodów. W marketingu sieciowym mówi się o systemie, który można duplikować. Internet wychodzi nawet o jedne krok do przodu – Daje Ci możliwość przekazania Twojej wiedzy do niezliczonej ilości osób, które mogą te informacje wykorzystać w swojej pracy. Byłoby wielką stratą gdybyś koncentrował się tylko i wyłącznie na swojej firmie mlm.

Jeszcze raz:

  1. Oferuj informacje oraz system, który będzie automatycznie budować ich biznes (nawet podczas snu).
  2. To muszą być wartościowe informacje, które pomogą innym (pomyśl np. o zrobieniu wywiadu z top liderem swojej firmy).
  3. Daj więcej niż się od Ciebie oczekuje. Jeśli produkujesz informacje w postaci kursu e-mail lub jako jeden produkt informacyjny, to Twój czytelnik powinien mieć wrażenie, że czyta coś wartościowego, coś o czym jeszcze nie wiedział.

Jeśli będziesz postępować w taki sposób, to odniesiesz wielkie korzyści:

  • Koniec z bieganiem od domu do domu. Będziesz mieć wystarczającą ilość kontaktów, które znajdziesz w Internecie.
  • Zbudujesz markę eksperta, który pomaga i szkoli innych.

W ten sposób masz możliwość zbudowania relacji z osobami, które trafią na Twoją stronę. Nie występujesz jako konkurencja, która chce tylko werbować innych do swojego biznesu.

Występujesz jako lider, ekspert i trener Biznesu MLM, który pomaga innym networkerom rozwinąć ich biznes.

A najlepsze jest to, że jeśli wykorzystasz techniki i system, który tutaj poznasz, to Twój biznes będzie się budować automatycznie i 24 h na dobę.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”