Jak zbudować własny biznes w Internecie?

Akademia Nowoczesnego Marketingu z GVO

Zostań ekspertem i zacznij budować zaufanie, ale do siebie a nie do  firmy MLM  czy jej produktów.

Następnie podejmij decyzje, które produkty lub  usługi będziesz sprzedawać. Ponieważ tylko wtedy zaczniesz pozyskiwać własnych klientów i współpracowników.


W MLM nie ma drogi na skróty

To jest zadziwiające jak wiele osób nie rozumie, że nie ma czegoś takiego jak błyskawiczna recepta na sukces w MLM.  Również w Internecie nie ma tzw. drogi na skróty do solidnego i przynoszącego zadowalający pasywny dochód biznesu.

Motorem napędowym w biznesie MLM są tak naprawdę nowe kontakty, o które musisz oczywiście już sam zadbać (co na pewno nie oznacza , że będziesz zmuszony do zaczepiania obcych na ulicy i wydzwaniania do rodziny i znajomych).

Nie potrzebujesz dziennie więcej niż 7-15 nowych i samodzielnie pozyskanych kontaktów.  I to w zupełności wystarczy. Te osoby przychodzą do Ciebie ponieważ dobrze wykonujesz swoją pracę, czytają Twojego bloga bo interesuje ich to o czym piszesz.


Wykorzystaj bloga do budowy swojego biznesu MLM

Uruchom własnego bloga, aktualizuj go regularnie i oferuj wartościową wiedzę, dzięki temu przyciągniesz do siebie potencjalnych klientów i współpracowników.  Obserwuj swoje wyniki i zoptymalizuj swoją strategię marketingową np. przez budowę listy kontaktównie masz wyjścia musisz budować rynek wewnętrzny.

Wtedy Twój biznes MLM zacznie przynosić konkretne rezultaty.

Z tego szkolenia dowiesz się jak skutecznie budować Biznes MLM z własnymi kontaktami i produktamiAle nie dzisiaj, nie za tydzień,  czy dwa tygodnie, tylko za dwa, trzy, cztery lub sześć miesięcy. Wtedy pójdzie już z górki. Twój biznes zacznie się rozwijać z miesiąca na miesiąc. Wszystko co będziesz musiał robić to podążać w odpowiednim kierunku i produkować informacje na wybrany przez Ciebie temat.Wtedy to nastąpi:

  • Blog i Twoje strony zaczną przyciągać ludzi z Twojej grupy docelowej (potencjalni współpracownicy i klienci).
  • Będziesz spostrzegany jako ekspert.
  • Twój newsletter będzie stopniowo budować do Ciebie zaufanie.
  • Nagle będziesz regularnie zdobywać nowe kontakty. Teraz możesz wystartować i sprzedawać dowolne produkty. Zaczniesz budować własny internetowy biznes i będziesz mieć swoje kontakty.

Czy ta perspektywa nie jest dużo bardziej obiecująca niż tradycyjne metody, które większości osób nigdy nie doprowadzą do celu?

Wybierasz sobie, który MLM i jakie produkty będziesz proponować  swojej publiczności i z kim będziesz współpracować. MLM  może być Twoim głównym źródłem dochodu, ale nie jedynym. Posiadasz własne kontakty i możesz zarabiać na kilka sposobów.


Budujesz własny kapitał

Teraz już nie tylko posiadasz własne kontakty, ale Twoja lista adresowa rośnie systematycznie, dzięki newsletterowi. Na początku dziesiątki, później setki, a nawet tysiące osób będzie się wpisywać na Twoje listy.

Jednak zanim ktoś będzie chciał  podjąć z Tobą współpracę, zechce Cię najpierw poznać np. po przez Twój newsletter i bloga. Zbudowanie zaufania musi trochę potrwać – dopiero wtedy zaczniesz pozyskiwać nowych współpracowników i klientów.

A co to wszystko będzie oznaczać jedno: Ten biznes należy teraz tylko i wyłącznie do Ciebie!


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”