Czy warto budować MLM przez Internet?Wiele osób zastanawia się, jak tworzyć działalność opartą o MLM przez Internet odrzucając głos wielu marketerów, którzy niekoniecznie MLM biorą za główne źródło dochodu w swojej działalności.

Z drugiej strony markterzy, którzy dysponują kapitalną wiedzą i narzędziami potrzebnymi do zaistnienia w Internecie omijają MLM szerokim łukiem.

Przyczyny w obydwóch przypadkach są takie same, a są nimi uprzedzenia, które uniemożliwiają im spojrzeć na to pod innym kątem. MLM i rzeczywistość wirtualna pasują do siebie perfekcyjnie, co potwierdziło już wielu nowoczesnych marketerów, którzy z kapitalnymi wynikami stanowczo obalają ten mit.

  • Według Donalda Trumpa MLM jest tym, co zacząłby robić, gdyby stracił cały swój majątek, po to, aby najszybciej go odzyskać.
  • Robert Kiyosaki z kolei uważa, że MLM daje stosunkowo najwięcej procent szans na odniesienie spektakularnego sukcesu.

Prowadzenie biznesu w formie tradycyjnej lub przez Internet na zasadach panujących w starym biznesie nawet się do MLM pod tym kątem nie zbliża.

Biznes ten może, a nawet w zasadzie poniekąd powinien być z początku traktowany w formie dodatkowego źródła dochodu, które z czasem będzie tym głównym dochodem. W przeciwieństwie do pracy na etacie lub prowadzenia własnej firmy daje on nam o wiele bardziej stabilne źródło dochodu, a całą pracę, którą wykonujemy możemy robić w domu.

Możliwości są więc niesamowite, ponieważ nie ważne czy jesteś starszą osobą , która chce dorobić do emerytury, czy młodą matką bez wykształcenia na macierzyńskim. Szanse są tutaj równe. MLM nie odrzuca nikogo.

Możesz robić swój biznes pilnując chore dzieci, spędzając czas na niekończących się wakacjach. W zasadzie w dowolnym miejscu i dowolnym czasie, a do tego nie musisz się martwić tym, co dzieje się z gospodarką. Nikt cię tu nie zwolni, a kryzys na danym rynku nie przekreśla przyszłości Twojej firmy.

Działaj przez Internet w tej branży i rozegraj to dobrze, a już nigdy nie poczujesz dziwnego i niezbyt miłego uczucia na słowa: zwolnienia, emerytura, krach gospodarczy.

 

Paweł Grzech w marketingu sieciowym
Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech
Więcej o moim systemie dowiesz się
TUTAJ…

 

 

jak budować mlm przez internet