Jak zjednać sobie klientów w mlm?

Przeczytaj ten artykuł do końca, a na pewno się dowiesz.

Z jednej strony cały świat prowadzi zaciętą walkę ze spamem, powstaje coraz więcej zabezpieczeń aby utrzymać nasze konta pocztowe w czystości. Jednak z drugiej strona pojawia się coraz więcej osób, które specjalnie przeszukują internet w celu odnalezienia konkretnych informacji.

Te osoby chcą zdobyć więcej informacji na tematy poszczególnych ofert i wyciągnąć z tego jak najwięcej korzyści. Chcą bliżej poznać właściciela konkretnego serwisu, dowiedzieć się czy jest on wiarygodny oraz chcą być zawsze na bieżąco.

Każdy dystrybutor w mlm może uważać się za szczęściarza, jeśli zostanie odnaleziony przez te osoby.

Podstawą zdobycia takich kontaktów jest zaufanie. Jeśli zostaniesz obdarzony zaufaniem przez swoich czytelników, to sukces masz już gwarantowany.

Ale aby zbudować relacje i nawiązać kontakt z czytelnikami, potrzebujesz najpierw ich pozwolenia – a możesz je uzyskać tylko wtedy, gdy Ci zaufają!

Jeżeli chcesz szybko rozpocząć budowę rynku wewnętrznego (lista kontaktów), to jak najszybciej zdobądź zaufanie  czytelników.  Im szybciej rozpoczniesz budowę listy, tym szybciej będziesz wstanie nawiązywać nowe kontakty, zaczniesz budować relacje i staniesz się wiarygodny.

Ale jak to zrobić?

  • Jeśli poważnie podchodzisz do biznesu mlm, to nie będziesz mieć za dużego problemu ze zdobyciem zaufania swoich czytelników.

Duże znaczenie odgrywa tutaj fakt, czy rzeczywiście masz pojęcie o tym co piszesz.  Dlatego zbierz wszystkie wartościowe materiały dotyczące tematyki Twojej niszy  – nie powinieneś mieć z tym za dużych problemów, ponieważ jeżeli piszesz na jakiś temat, to chyba się na tym znasz? Podobnie jest ze sportowcami, którzy w przyszłości wybierają posadę trenera – lubimy być aktywni zawodowo w branży, którą dobrze znamy i którą się interesujemy.

  • Udowodnij, że wiesz co mówisz – dawaj wartościowe wskazówki.

Napisz artykuł o tworzeniu stron internetowych,  opowiedz  jak schudłeś 20 kg w 3 miesiące, jak założyć ładne i czyste akwarium – pisz o tym co Cię interesuje, o swojej pasji lub o swoim hobby. Gdy Twoi klienci zaakceptują Cię jako człowieka, który doskonale wie co robi i o czym mówi, to zostawią u Ciebie swoje adresy e mai.

  • Bądź szczery.

Im bardziej będziesz mieć zadowolonych subskrybentów, tym istnieje większe prawdopodobieństwo, że polecą Cię innym. Przeważnie obdarzamy zaufaniem osoby, które znamy. Jeżeli ktoś poleci Cię dalej w swoim gronie znajomych, to już wygrałeś. Ludzie zaczną odwiedzać Twoje strony, aby samemu wyrobić sobie zdanie na Twój temat. Dlatego zadbaj o to, aby Twój serwis był jak najwyższej jakości.

  • Daj subskrybentom prawo wyboru.

Prowadź czystą listę, z której w każdej chwili można się wypisać. Daj gwarancję, że bez żadnych problemów i konsekwencji można opuścić Twoją listę kontaktów.

Nigdy nie sprzedawaj ani nie udostępniaj adresów swoich czytelników, ponieważ to jest najszybsza i najpewniejsza droga do straty zaufania klientów i współpracowników.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”